חברת שיפוצים | שיפוצניק | שיפוצים

 

 

 

 

 

 

 

 

שיפוצים.נט מתמחים בתחום עבודות צבע כולל צביעה אומנותית תוך שמירה על רמת איכות גבוהה. 

אנו מבצעים את כל סוגי עבודות הצבע החל מצביעה סטנדרטית לקירות פנים והתקרות של הבית או בית העסק בין אם המקום ריק או מרוהט. 

צביעת דלתות ומשקופים, ארונות, ספריות ומדפים. 

צביעת חדרי שינה, צביעת חדרי ילדים כולל עיצוב בצבעים שונים ומגוונים, צביעת חדרי אורחים, צביעת סלון, צביעת מטבח כולל ארונות המטבח ובקיצור צביעה לכל חלקי הפנים של הבית כולל התיקרות. 

בנוסף לחלקי הפנים של הבית אנו מבצעים צביעה גם מחוץ לבניינים ולבתים פרטיים, צביעה של חדרי מדרגות כולל מעקות וארונות חשמל. 

שיפוצים.נט משתמשים בצבעים ובמוצרים מהחברות הגדולות והמובילות בשוק הצבעים בישראל: נירלט, טמבור, קולרי ועוד מותגים מובחרים נוספים על פי תאום מול הלקוח ועל פי דרישתו בהתאמה לכיס הלקוח. 

כל החומרים הם אכותיים ובעלי תו תקן על מנת להבטיח תוצאה מוגמרת מושלמת ועמידה לאורך זמן. 

אנו מבצעים את העבודת בטכניקות מתקדמות וחדישות ביותר בתחום הצבע כגון: סטוקו מרמרינו, ווש, אייר בראש, צבע ענתיק, טייח אקרילי צבעוני ועוד מבחר טכניקות שמתבקשות כיום בתחום הצביעה.

עבודות הכנה לצבע:

לפני ישום הצבע יש לבצע טיפול מקדים מקיף ומקצועי לקירות בעיקר כשמדובר במבנים ישנים ודירות ישנות, הטיפול המקדים מבטיח ומשפיע על אכות הצביעה וטיב התוצאה המוגמרת.

הטיפול המקדים כולל:

מילוי סדקים ונפיחויות בקירות – יש לסגור את כל חורי התמונות והסדקים על ידי טיח ושפכל.

החלקה של קירות מחוספסים – לאחר שחומר השפכטל מתייבש יש להחליק את הקיר ולשייף בעזרת נייר זכוכית עדין.

קילוף שכבות צבע קודמות – במידה ויש שכבות צבע ישנות יש לקלפן לפני הצביעה.

טיפול ברטיבויות – בדיקה של רטיבות בקיר ובדיקה כללית של איכות וטיב הקירות.

לפני ביצוע העבודה אנו עוטפים היטב את כל הרהיטים והחפצים בבית ובסיום העבודה אנו דואגים להשאיר את המקום נקי וללא שאריות צבע.

סוגי צבע נפוצים:

צבע על בסיס אקרילי – מרקם הצבע האקרילי דליל אינו מאפשר מילוי סדקים והחלקה של קירות מחוספסים, הצבע האקרילי לא יתפס על צבע שמן או צבע סיד ולכן יש לצבוע קודם בצבע מקשר צבע פריימר.

צבע על בסיס סיד – שימוש בצבע על בסיס סיד מאפשר יותר להחליק קירות מחוספסים ולמלא סדקים בשל מרקמו העבה.

צבע פריימר – פריימר הוא צבע שמדביק ומחזק שכבות צבע ישנות בקיר, השימוש בפריימר נעשה בכדאי לחזק את תשתית הקיר בכדי שישמור על הצבע לאורח שנים רבות.

אם רוצים לבצע עבודת צבע לקיר שצבוע בצבע סיד בצבע אחר לדוגמא בצבע אקרילי, יש לצבוע קודם שכבה של צבע פריימר בכדי שהצבע האקרילי יתפס על צבע הסיד.